İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü olarak, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın eğitimlerini güvenli bir şekilde sürdürebilmeleri ve her türlü zararlı faktörden uzak tutulmaları için önemli bir uygulamalara imza attı. 19-20 Mart 2024 tarihlerinde il merkezinde 8 ekip ve 18 personel ile
Arif Nihat Asya Ortaokulu,
Şehit Fethi Murat İlkokulu ve Hıdır Sever Anadolu Lisesi okul önü ve çevrelerinde okulla ilişkisi bulunmayan şüpheli şahıslar ve araçlara yönelik uygulama ve denetimler gerçekleştirildi.
Bu kapsamda;
Uygulamalar çocuklarımızın güvenliği açısından büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle uygulamalarımız aralıksız olarak devam edecektir. Amacımız, çocuklarımızın güvenli ve sağlıklı bir ortamda eğitim almalarını sağlamaktır.
Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü çocuklarımızın güvenliği için her zaman tetikte olacak
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
12 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
28 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.