Elazığ İl Jandarma Komutanlığı, bölgede huzur ve güven ortamını sağlamaya yönelik istihbari çalışmaları sonucunda Y.H. isimli şüphelinin iş yerinde ruhsatsız silah bulundurduğu bilgisine ulaştı.
Cumhuriyet Başsavcılığı’nın koordinesinde Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Kovancılar İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından şüphelinin işyerine operasyon düzenlendi. Operasyonda 5 adet ruhsatsız tabanca, 1 adet ruhsatsız tüfek ve çeşitli malzemeler ele geçirildi.
Şüpheli hakkında yasal işlem başlatıldı.
Elazığ İl Jandarma Komutanlığı, yaptığı açıklamada, “Vatandaşımızın huzur ve güvenini sağlamak maksadıyla faaliyetlerini azim ve kararlılıkla sürdürmektedir” ifadelerine yer verdi.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
17 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
28 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.