Elazığ İl Jandarma Komutanlınza bağlı Palu İlçe Jandarma Komutanlığı ve Baskil İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından kaçak balık nakli yapan 3 şahıs yakalandı.
Palu İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından N.Ç. isimli şüphelinin bulunduğu araç tespit edilerek durduruldu. Aracın içerisinde 1 Ton kaçak avlanan balık ele geçirildi.
Ayrıca Baskil İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından da kaçak balık nakli yapan H.Ç. ve M.A. İsimli şahısların aracında 775 Kilo kaçak avlanan balık ele geçirildi.
Su Ürünleri Kanunu’na muhalefetten 3 şahsa toplam 49.683 bin lira para ceza uygulandı.
Ele geçirilen balıklar İl Tarım Müdürlüğü’ne teslim edildi.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.