Elazığ İl Jandarma Komutanlığı, 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü kapsamında il merkezi ve ilçelerde sokak hayvanları beslendi. Ayrıca, Jandarma ekiplerince Şehit Eyüp Emre Kan İlköğretim Okulu’nda bulunan öğrencilere, hayvan hakları konusunda bilgilendirme yapılarak akabinde okul bahçesinde köpek unsurları tarafından itaat gösteri yapıldı.
Ayrıca Jandarma ekipleri 04 Ekim Hayvanları Koruma günü kutlama Faaliyetleri kapsamında Elazığ Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
28 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.