Elazığ İl Jandarma Komutanlığınca “Dünya Çocuk Günü” dolayısıyla Şehit Eyüp Emre Kan İlköğretim Okulu ziyaret edildi. Bu çerçevede öğrenciler ile bir araya gelen Jandarma, Çocuk Dergisi hediye etti. Jandarma Köpek Timi tarafından gösterisi sergilendi.
Trafik Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından da trafik eğitimi verilen etkinlik, akülü araçlar ile uygulamalı gösteri yapılarak çocuklar araçlara bindirildi. Çocuklar ise gösteride eğlenerek güzel vakit geçirdi.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
28 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.