Elazığ İl Emniyet Müdürlüğünden yapılab açıklamada; “Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz
tarafından, uyuşturucu ile mücadele kapsamında ilimiz genelinde meydana gelebilecek her türlü uyuşturucu madde kullanımı, ticareti ve sevkiyatının önlenmesine yönelik, günü Elazığ Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde yürütülen çalışmalar sırasında; durdurulan yolcu otobüsünde seyahat eden bir yolcunun valizinde uyuşturucu madde olduğu şüphesi ile dedektör köpek ALEX ve ekiplerimiz tarafından yapılan incelemeler neticesinde; 8 parça halinde 8150 gr Kubar esrar maddesi
ele geçirilmiştir.
Konu ile ilgili olarak; R. Y. (29) isimli şahıs Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak suçundan yakalanarak gözaltına alınmış olup İl Emniyet Müdürlüğünde tamamlanan işlemlerinin ardından adli mercilere sevk edilmiştir” denildi.
GÜNDEM
6 gün önceELAZIĞ
12 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
28 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.