Elazığ İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler, uyuşturucu ile mücadele çalışmalarına devam ediyor. Ekipler, kent genelinde bir şüphelinin uyuşturucu kaçakçılığı yaptığı bilgisini aldı. Olayla ilgili çalışma başlatan jandarma ekipleri, şüphelinin seyahat ettiği aracı takip ederek kontrol noktasında durdurdu. Yapılan üst ve eşya aramasında şüphelinin çantasında 250 gram kubar esrar maddesi ele geçirildi.
Gözaltına alınan zanlının jandarmadaki işlemlerinin devam ettiği öğrenildi.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
28 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.