Elazığ İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler devriye esnasında yolda şüphelendikleri bir aracı durdurdu. Araç sürücüsünün kimlik kontrolünün ardından araç araması sonucunda aracın bagaj bölümünde 426 Kilo kıyılmış tütün olduğu tespit edilerek kaçak tütüne el konuldu.
M.E.S İsimli şüpheliye 4733 Sayılı Tütün ve Alkol Piyasa Düzünleme Kurumu Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanunun 8/5-o Maddesine Muhalefet suçundan 8.462 TL idari para cezası uygulanarak hakkında yasal işlem başlatıldı.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.