Elazığ İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce yapılan çalışmalar neticesinde, S.K. isimli şahsın uyuşturucu madde taşıdığı bilgisinin alınması üzerine şüphelinin yakalanabilmesi amacıyla operasyon planlandı.
Yapılan operasyon sonucunda şüpheli yakalanarak yapılan arama sonucunda meyve suyu kutusuna gizlenmiş yarım kg toz esrar ele geçirildi. Şüpheli hakkında yasal işlem başlatıldı.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
28 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.