TFF 1. Lig 3. haftasında Altay Eskişehirspor’u 6-0 yendi.
Altay’ın gollerini 28, 33, 45 ve 48. dakikalarda Marco Paixao, 35’te Erhan Çelenk ve 68. dakikada Kappel attı.
Stat: Bornova Aziz Kocaoğlu
Hakemler: Bülent Birincioğlu, Selahattin Altay, Cemil Tunç
Altay: Burak Öğür, Tolga Ünlü, Lokman Gör, İbrahim Öztürk, Özgür Özkaya, Kappel (Dk. 69 Eren Erdoğan), Scuk, Erhan Çelenk (Dk. 58 Regattin), Thiam (Dk. 33 Yılmaz Özeren), Ziya Alkurt (Dk. 58 Kazımcan Karataş), Paixao (Dk. 69 Gnanduillet)
Eskişehirspor: Melih Ağa, Bedirhan Altunbaş (Dk. 13 Furgan Polat), Emir Yıldız, Furkan Balaban, Bilal Ceylan, Mehmet Özcan, Sezgin Coşkun, Alperen Kocabaş (Dk. 70 Bedirhan Akçay), Kıvanç Karakaş (Dk. 46 İbrahim Halil Öner), Onur Bayramoğlu (Dk. 72 Buğra Çağlıyan), Talha Erdoğan
Goller: Dk. 28, 33, 45 ve 48 Paixao, Dk. 35 Erhan Çelenk, Dk. 68 Kappel (Altay)
Sarı kartlar: Dk. 3 Thiam, Dk. 72 Gnanduillet (Altay), Dk. 64 Mehmet Özcan, Dk. 89 Bilal Ceylan (Eskişehirspor)
GÜNDEM
6 gün önceELAZIĞ
12 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
28 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.