Toplantıya İl Müdürü Dr.Turan Karahan, Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürü Fuat Kerti, Sulama Sistemi Birimi teknik personeli, özel sektörde çalışan Ziraat Mühendisleri, danışman firmalar ve İl Proje Yürütme Biriminde görevli teknik elemanlar katıldı.
Toplantıda Bireysel Sulama Sistemleri Hibe Desteği ile ilgili bilgi veren İl Müdürü Karahan 2021 yılı projelerin 1 Mart 2021 de başladığını ve 30 Mart 2021 mesai bitimine kadar devam edeceğini söyledi. Karahan açıklamasında; “Bireysel Sulama Sistemlerinin Desteklenmesi konusunda çiftçilerimize ve sektörün diğer temsilcilerine yönelik bilgilendirmeler devam edilecektir” ifadelerini kullandı.
Bilgilendirme toplantısı soru cevap kısmı ile sona erdi.
Kırsal Kalkınma Destekleri Kapsamında Bireysel Sulama Sistemlerinin Desteklenmesi Hakkında Tebliğ (Tebliğ No: 2021/7) 25.02.2021 tarih ve 31406 sayılı Resmi Gazete ‘de yayımlanarak yürürlüğe girmişti.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
28 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.