height="132" />  
KADIN MECLİSİ İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

KADIN MECLİSİ İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

ABONE OL
Şub 28, 2021 12:48
KADIN MECLİSİ İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL
 
 

Elazığ Belediyesi Kadın Meclisi, ilk Genel Kurul toplantısını gerçekleştirdi. Pandemi kuralları çerçevesinde gerçekleştirilen toplantıya, Kadın Meclisi Başkanı Tuba Demirkıran ve meclis üyeleri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Elazığ Belediyesi Kadın Meclisi Başkanı Tuba Demirkıran,  “Elazığ’ın güçlü kadınlarıyla, Türkiye için örnek olacak projelere imza atacağız.” dedi.

Kadınların yaşamın her alanında yer almasının, toplumun gelişmişlik düzeyine etkisinin önemine vurgu yapan Demirkıran, “Kadın Meclisi olarak yürüteceğimiz çalışmalarla, kadınlarımızın yaşamlarına dokunacak, onların gücünü harekete geçireceğiz. Kadınlarımızın ekonomik, siyasal ve sosyal yaşamın her alanında daha fazla söz sahibi olmalarını sağlamak öncelikli gayemizdir. İnanıyorum ki Elazığ Belediyesi çatısı altında fikirlerimizle, yürüteceğimiz çalışmalarla çok kıymetli sonuçlara ulaşacağız.” diye konuştu

Kadın Meclisi projelerine ilişkin paylaşımlarda bulunan Demirkıran,

“Kadınlarımızın yerel yönetimlerde söz sahibi ve etkin olmasına büyük önem veren ve bu noktada desteklerini her zaman yanımızda hissettiğimiz Sayın Belediye Başkanımız Şahin Şerifoğulları’na desteklerinden dolayı tüm üyelerimiz adına teşekkür ediyorum.” dedi.

Toplantı, meclis üyelerinin kendilerini tanıtmaları ve projeler ilişkin sunumların ardından sona erdi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.