Elazığ İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünün düzenlediği operasyonda çok sayıda tarihi eser ele geçirildi.
İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından bir kişinin elinde bulundurduğu tarihi eserleri satmak için müşteri arandığını belirledi. Şüpheliyle irtibata geçen ekipler şüpheliyle buluşarak elindeki tarihi eserleri satmaya çalışan şüpheliyi gözaltına aldı.
Şüphelinin yanında getirdiği 98 adet bronz sikke ve 5 adet bronz obje olmak üzere toplam 103 adet tarihi eser niteliğindeki malzemeler ele geçirildi.
Eserler incelenmek üzere Elazığ Müze Müdürlüğü’ne teslim edilirken, şüpheli hakkında yasal işlem başlatıldı.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
28 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.