Zaman zaman yurtiçi ve yurtdışındaki yatırımları nedeniyle Elazığ dışında olan Burak Soylu geçtiğimiz gün Elazığ’a gelerek kentteki çalışmalarını devam ettirdi. Çalışmalarının yanı sıra Soylu, bugün il genelinde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.
Har Grup İcra Kurulu Başkanı Soylu’nun ilk durağı AK Parti Elazığ İl Başkanlığı oldu. Soylu, İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ile bir araya geldiği ziyaretinde 7. Olağan İl Kongresinde, İl başkanlığı görevine seçilmesi nedeniyle Yıldırım’a hayırlı olsun dileklerini iletti.
Soylu İl Başkanlığı ziyaretinin ardından AK Parti Elazığ 6. Olağan Kadın Kolları İl Kongresi’nde Ak Parti Elazığ Kadın Kolları İl Başkanlığına seçilerek görevine başlayan Canan Şavlı ve 6. Olağan Gençlik Kolları Kongresi’nde Gençlik Kolları İl Başkanlığı’na seçilen Emre Burak Kürüm’e yeni görevlerinde başarı dileklerini ileterek hayırlı olsun temennisinde bulundu.
Ziyaretlerini sürdüren Soylu son olarak ise Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan ile bir araya geldi. Soylu ve Arslan Elazığ’da yapılan yatırımlar ve çalışmalar hakkında karşılıklı istişarede bulundular.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
28 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.