Vali Erkaya Yırık “Koronavirüsten biran önce kurtulabilmemiz için sırası gelen tüm vatandaşlarımızın aşı olması hem kendi sağlığı hem de tüm toplumum sağlığı için önem arz etmektedir. Aşıların milletimize sağlık getirmesi ve eski güzel günlerimize dönmemiz temennisiyle vatandaşlarımızın sıhhat bulması ümidiyle sağlıklı günler diledim” dedi.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.