İlçenin önde gelen siyasetçileri, STK yöneticileri ve iş adamları eski partilerinden istifa ederek BTP’ye katıldı.
Önemli isimler katıldı
CHP eski ilçe delegesi Cemal Köse, Manavgat eski Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Aziz Günyeli, Manavgat eski Atatürkçü Düşünce Derneği başkanı Burak Şen, Manavgat Saraçlı Mahallesi eski muhtarı Ömer Sarıdemir, iş adamı Mehmet Çelik Bağımsız Türkiye Partisi saflarına katılan isimlerden bazılarıydı.
Yakalarına BTP rozeti takan bu isimler Türkiye’nin ihtiyacı olan projelerin bu partide olduğunu gördükleri için BTP’ye katıldıklarını ifade etti.
“BTP çözümü üreten tek partidir”
Konuyla ilgili açıklama yapan BTP Antalya Teşkilat Başkanı Ahmet Yitmez, ” Üye kampanyamız devam ediyor. Halkımızın gösterdiği ilgiden memnunuz. BTP ekonomiden siyasete kadar Türkiye’nin kronik sorunlarına çözümü olan tek siyasi partidir. Genel Başkanımız Hüseyin Baş’ın liderliğinde ülkemiz için çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
28 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.