height="132" />
BTP’ye KATILIMLAR ARTIYOR

BTP’ye KATILIMLAR ARTIYOR

ABONE OL
Şub 26, 2021 21:30
BTP’ye KATILIMLAR ARTIYOR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) halktan ilgi görmeye devam ediyor. Antalya’nın Manavgat ilçesinde BTP’ye önemli katılımlar gerçekleşti.

İlçenin önde gelen siyasetçileri, STK yöneticileri ve iş adamları eski partilerinden istifa ederek BTP’ye katıldı.

Önemli isimler katıldı

CHP eski  ilçe delegesi Cemal Köse,  Manavgat eski Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Aziz Günyeli, Manavgat eski Atatürkçü Düşünce Derneği başkanı Burak Şen, Manavgat Saraçlı Mahallesi eski muhtarı Ömer Sarıdemir, iş adamı Mehmet Çelik Bağımsız Türkiye Partisi saflarına katılan isimlerden bazılarıydı.
Yakalarına BTP rozeti takan bu isimler Türkiye’nin ihtiyacı olan projelerin bu partide olduğunu gördükleri için BTP’ye katıldıklarını ifade etti.

“BTP çözümü üreten tek partidir”

Konuyla ilgili açıklama yapan BTP Antalya Teşkilat Başkanı Ahmet Yitmez, ” Üye kampanyamız devam ediyor. Halkımızın gösterdiği ilgiden memnunuz. BTP ekonomiden siyasete kadar Türkiye’nin kronik sorunlarına çözümü olan tek siyasi  partidir. Genel Başkanımız Hüseyin Baş’ın liderliğinde ülkemiz için çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.