Yapılan yazılı açıklamada Vali Yırık şu ifadeleri kullandı;
“İslam aleminde rahmet, bereket ve mağfiret aylarının habercisi olarak bilinen ve üç aylardan Recep ayının müjdecisi olan Regaip Kandili’ ni idrak etmenin mutluluğu içerisindeyiz. Kandiller, sevgi, hoşgörü, birlik ve beraberliğin yoğun olarak yaşandığı, manevi dünyamızın aydınlandığı, ilahi rahmet ve mağfirete ulaşma arzumuzu en üst noktaya taşıdığımız müstesna zaman dilimleridir. Bu önemli geceleri, doğruya güzele, iyiye yönelebildiğimiz ölçüde huzurlu, kazançlı ve bereketli zaman dilimlerine dönüştürebiliriz. Bu duygu ve düşüncelerle, bu mübarek günlerin insanlığın yaşadığı sıkıntıların sona ermesine vesile olmasını temenni ediyor, başta Elazığlı hemşehrilerim olmak üzere aziz milletimiz ve İslam aleminin Regaip Kandili’ ni en içten dileklerimle kutluyorum”
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
12 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
28 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.