Elazığ Valisi Erkaya Yırık yapmış olduğu açıklamayla daha yaşanılabilir bir Elazığ için Elazığ halkından hazırlanan ankete katılıp, görüş ve isteklerini bildirmelerini istedi. Vali Yırık açıklamasında şu ifadelere yer verdi:
“Kıymetli Vatandaşlarımız, Elazığ’ı geçmişi kadar büyük ve görkemli bir geleceğe hazırlamak için çıktığımız yolda, tüm paydaşlarımızla elbirliğiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İlimizi hak ettiği yere taşımak adına yapacağımız çalışmalarda sizlerin de katkısı büyük değer taşımaktadır. Daha yaşanılabilir bir Elazığ için hazırladığımız ankete katılımınız bizleri sevindirecektir. Vakit ayırdığınız için teşekkür ederim. Sevgi ve saygılarımla.”
Ankete katılmak için aşağıdaki linke tıklayınız:
https://docs.google.com/forms/d/1tvmuyDfzMjFxZzd4F8mu08Q62fbqkvKybxSNPK6M3LA/
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
28 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.