Elazığ İl Jandarma Komutanlığına bağlı Kaçakçılık ve Organize suçlarla mücadele ekipleri kaçak kazı yapan 4 şüpheliyi yakaladı. Jandarma ekipleri kaçak kazı yapan şüphelilerin tarihi sikkelerle Elazığ iline gelecekleri bilgisinin alınması üzerine harekete geçti. Jandarma ekiplerince şüphelilerin yakalanabilmesi amacıyla operasyon planlandı. Kovancılar ilçesinde kaçak kazı yapan A.H., S.A., Ş.H. ve A.E isimli 4 şüphelinin bulundukları araç durduruldu. Araçta yapılan arama sonucunda kazı malzemeleri ve 37 adet tarihi sikke ele geçirildi.
Jandarma ekiplerince şüpheli şahıslar hakkında soruşturma başlatıldı.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.