İLK ASİSTAN DOKTOR HASTANEDEKİ GÖREVİNE BAŞLADI

İLK ASİSTAN DOKTOR HASTANEDEKİ GÖREVİNE BAŞLADI

Elazığ’da yaşanan 24 Ocak depremi ve akabinde meydana gelen Covid 19 salgınında şehrimize sağlık hizmetlerinde büyük katkılar sunan Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi akademik kadrosunu güçlendirecek çalışmalar yapmaya devam ediyor. Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesine atanan asistan doktor  görevine başladı.

ÖSYM tarafından 2020/TUS(Tıpta Uzmanlık Sınavı) 2. Dönem yerleştirme sonucuna göre hastaneye ataması yapılan Deri ve Zührevi Hastalıkları Asistan Doktoru Nesli Ceren BOSTANCI hastanedeki görevine başladı.

Elazığ Fethi Sekin Şehi Hastanesinin ilk asistan doktoru olarak göreve başlamasının kendisini mutlu ettiğini belirten Dr. Nesli Ceren BOSTANCI “2020/2. Dönem atamalarında atandım.28 Ocak tarihinden itibaren görevime başladım. Akademik kariyerimin başlangıcında böyle büyük bir hastaneye atanmış olmayı bir şans olarak değerlendiriyorum. İnsanlara yardımcı olmak için azami gayretle çalışarak faydalı olmaya çalışacağım.”dedi.

Hastanenin akademik kadrosunu geliştirmek için çalışma içinde olduklarını vurgulayan hastane Başhekimi Prof.Dr. Erol KELEŞ ise, “Şehir Hastanemize Deri ve Zührevi Hastalıkları Asistanı olarak atanan arkadaşımız hastanemizdeki görevine başladı. Asistan doktorumuz hastanemiz Deri ve Zührevi Hastalıkları kliniğinde göreceği eğitimin ardından Deri ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı olarak insanlara hizmet edecektir. Sağlık hizmetleri sunumunda olduğu gibi eğitim çalışmalarında da her zaman en ileriyi hedefleyerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Asistan Doktorumuza görevinin hayırlı olmasını diliyorum.”şeklinde konuştu.

olgun porno izle