Hastane Başhekimliğince düzenlenen etkinlikte şehit yakını, gazi ve gazi yakını çalışanları bir araya geldiler. Hastane konferans salonunda düzenlenen etkinliğe Başhekim Prof.Dr. Erol KELEŞ, hastane yöneticileri ve Rönesans İşletme Hizmetleri yöneticileri; şehit yakını, gazi ve gazi yakını çalışanlarımız katıldılar. Düzenlenen programda çalışanlara teşekkür belgeleri takdim edildi.
Etkinlikte kısa bir konuşma yapan hastane Başhekimi Prof Dr.Erol KELEŞ, “Öncelikle şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyorum. Kahraman şehitlerimizin bizlere emaneti olan değerli mesai arkadaşlarımız ile gazi ve gazi yakını çalışanlarımıza hoşgeldiniz diyorum. Hep birlikte bir aile bilinciyle hereket ederek hizmetlerimizi sunarken, bizler de çalışanlarımızın her daim yanında olma gayreti içinde olacağız. Şehit yakını, gazi ve gazi yakını çalışanlarımız ve bu vesile ile tüm fedakâr sağlık çalışanlarımıza teşekkür ederim.”dedi.
Etkinlik aile fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
28 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.