Elazığ İl Jandarma Komutanlığı Kovancılar İlkokulu ve Şehit Tabip Teğmen Yüksel DEMİR ilkokulunda bulunan maddi durumu kötü olan öğrencilere okul idaresi aracılığıyla bot yardımı yapıldı. Kovancılar İlkokulu öğrencilerine 36,Şehit Tabip Teğmen Yüksel DEMİR ilkokulu öğrencilerine 15 adet olmak üzere toplamda 51 öğrenciye bot alınarak öğrencilere iletilmesi için okul idaresine teslim edildi.
Okul idaresi ve aileler Jandarma ekiplerinin takdir toplayan bu davranışı karşısında her zaman halkın yanında ve yardıma koştukları için teşekkür ettiler.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.