height="132" />  
ELAZIĞ TSO’da MÜŞTEREK MESLEK KOMİTELERİ TOPLANTISI

ELAZIĞ TSO’da MÜŞTEREK MESLEK KOMİTELERİ TOPLANTISI

ABONE OL
Şub 3, 2021 16:14
ELAZIĞ TSO’da MÜŞTEREK MESLEK KOMİTELERİ TOPLANTISI
0

BEĞENDİM

ABONE OL
 
 

Elazığ TSO 14 Meslek Grubu Toplantısı zoom üzerinden Meclis Başkan Vekili Veli Aksu başkanlığında yapıldı. Toplantıda Meslek Komitelerinin 2021 yılı çalışma programı, hedefleri ile ölçe değerlendirme gibi süreçlerin takibi hususları görüşülerek karara bağlandı…

Tüm Meslek Komitelerimizle Üyelerimize ve Sektörlerimize Değer Katmak İstiyoruz

Toplantının açılış konuşmasını yapan Elazığ TSO Meclis Başkan Vekili Veli Aksu, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nın TOBB Akreditasyon sistemi içerisinde A sınıfına yükselme hedefi olduğunu ifade ederek, “Meslek Komite Üyelerimizin bugüne kadar hem kendi hem de tüm sektörlere yönelik olarak değer üretmede çok önemli girişimleri ve katkıları oldu. Odamızı son Meclis Toplantısında da konu gündeme alınarak Meslek Komitelerimizle ilgili yeni bir dönemin başlatılması hususunda karar alındı. Bu doğrultuda; 2021 yılı itibarı ile de, tüm yılı planlayarak ve bu plana ne kadar sadık kalındığını ölçerek geçirmek istiyoruz. Bu model Akreditasyon sisteminin bir gereğidir. Meslek Komite Üyelerimiz zaten her bir grupta çok güzel çalışmalar yaparak zaman ve emek veriyorlar. Özellikle hem deprem sonrası hem de pandemi sürecinde iş dünyasının ve sektörlerin taleplerinin tespit edilmesi ve Odamız tarafından ilgili bakanlıklar ve kurumlara gönderilen görüş ve taleplerde bu çalışmaların her biri çok değerli olmuştur. Yeni dönemde işte tüm bu çalışmaları planlayarak ve kayıt altına alarak çalışmak istiyoruz. Ben tüm bu gayretleriniz için hepinize ayrı ayır teşekkür ediyorum. Tek bir amacımız var o da hizmet dönemi içerisinde bulunduğumuz görevleri layıkı ile yapıp üyelerimize ve şehrimize değer katmaktır. Tüm arkadaşlarımızın da bizimle bu düşüncede olduğunu görmekten çok büyük bir mutluluk duymaktayım” değerlendirmesinde bulundu.

Meslek Komitelerinden Tam Destek…

Yaklaşık iki saaat süren toplantıda söz alan Meslek Komitesi üyeleri, görüş ve önerilerini paylaşarak, yeni dönemin hayırlı olması temennisinde bulundular. Yeni yılın planlanarak ve bu plana sadık kalınarak yapılacak hizmetlerin daha verimli olacağı hususunda görüş birliği oluşurken, Şubat ayı içirişinde yapılacak olan Meslek Komite Toplantılarında sürecin değerlendirilmesi kararlaştırıldı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.