Kentte dün etkisini artıran kar yağışı sonrası Hankendi – Sarılı Köyü mevkiinde seyir halindeki bir otomobil arızalanınca yolda kaldı. Yoğun kar yağışı altında aracıyla yolda kalan sürücüsünün yardımına bu sırada devriye görevi yapan İl Jandarma Komutanlığı ekipleri yetişti. Jandarma ekipleri yolda kalan aracı iterek kurtardılar.
Ayrıca Harput Mahallesinde karda lastiği patlayan aracın yardımına Jandarma ekipleri yetişerek lastikleri değiştirildi. Jandarma ekiplerinin kar kış demeden vatandaşların yardımına koşması halk tarafında takdir toplamaya devam ediyor.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
12 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
28 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.