Elazığ İl Jandarma Komutanlığı İstihbarat Şube Müdürlüğünce yapılan çalışmalar sonucu, B.C.C ve Y.E isimli şahısların uyuşturucu madde ticareti yaptıkları bilgisinin alınması üzerine şüphelilerin yakalanabilmesi amacıyla operasyon planlandı. Yapılan operasyon sonucunda şüpheliler yakalanarak yapılan aramaları sonucunda 5 gr metefetamin, 3 gr toz esrar ve 60 adet uyarıcı hap ele geçirildi.
Şüpheliler hakkında yasal işlem başlatıldı.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
28 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.