height="132" />  
YAPILANDIRMA SÜRESİNDE SON GÜN 1 ŞUBAT

YAPILANDIRMA SÜRESİNDE SON GÜN 1 ŞUBAT

ABONE OL
Oca 30, 2021 17:00
YAPILANDIRMA SÜRESİNDE SON GÜN 1 ŞUBAT
0

BEĞENDİM

ABONE OL
 
 

[ps2id id=’elazig-depremi-i…isi-dile-getirdi/’ target=”/]Elazığ Belediyesi, 7256 sayılı kanun kapsamında yapılandırma imkanından yararlanmak isteyen mükellefler için son başvuru tarihinin 1 Şubat 2021 tarihine kadar uzatıldığını açıkladı.

Basın-Yayın Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada;  ‘Daha önce 31 Ocak 2021 tarihi olarak belirlenen yapılandırma için son başvuru tarihi 1 Şubat 2021’e kadar uzatılmıştır. Bu kapsamda Belediyemize su, kira, emlak vergisi ve diğer vergi borçları bulunan vatandaşlarımız/mükelleflerin 1 Şubat 2021 tarihine kadar Elazığ Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü’ne başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Yapılandırma kapsamında peşin ödemelerde %90 indirim yapılmakta olup, diğer idari para cezalarının peşin ödenmesi halinde ise asıllarında yüzde 25 indirim uygulanmaktadır. Yapılandırılan tutarların peşin veya ikişer aylık dönemlerde 6, 9, 12, 18 eşit taksitler halinde ödenmesine olanak sağlanmaktadır. Yapılandırma fırsatından yararlanmak isteyenler, ister Elazığ Belediyesi Ana Hizmet Binası’na gelerek, isterse ebelediye.elazig.bel.tr adresine girerek 1 Şubat Pazartesi günü saat 17:00’ye kadar internet üzerinden   yapılandırma işlemini yapabileceklerdir. Ayrıca, yapılandırılan borçların anlaşmalı bankaların banka kartı ve kredi kartı ile ödenmesine de imkan tanınmaktadır.’ denildi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.