Kar yağışının etkisini göstermesiyle birlikte teyakkuz halinde bulunan ekipler özellikle şehrin yüksek ve eğimli mahallelerinden olan Harput, Çaydaçıra, Cumhuriyet, Yıldızbağları, Zafran ve Abdullahpaşa da anlık müdahalelerde bulundu.
Gece boyunca sürdürülen çalışmaların ardından sabahın ilk ışıklarıyla birlikte karla mücadele ekipleri tarafından yaya trafiğinin yoğun olduğu bulvar ve caddeler başta olmak üzere kaldırım, üstgeçit, otobüs durakları ve meydanlarda önce kar küreme çalışması, ardından da buzlanmaya karşı solüsyon uygulaması gerçekleştirildi.
“7/24 TEYAKKUZ HALİNDE OLACAĞIZ”
Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, kış şartlarının etkili olduğu bu günlerde kar yağışı ve buzlanmaya karşı gerekli tedbirlerin alındığı kaydedildi.
Açıklamada, vatandaşların mevsimsel koşullardan olumsuz şekilde etkilenmemesi için belediye ekiplerinin 7/24 teyakkuz halinde olacağı ve şehrin her noktasında etkin kar çalışmaları gerçekleştireceği belirtildi.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.