Jandarma ekipleri, kış mevsiminin gelmesi ve yaban hayvanlarının açlıktan ölmemeleri amacıyla yaban hayvanlarına yem bıraktı. Jandarma ekipleri, Elazığ doğa koruma ve Milli parklar şube müdürlüğü ile birlikte il genelinde seferber olarak yaban hayvanlarının aç kalmaması için doğaya yem bıraktılar.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
28 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.