Harput’un girişinde yer alan ve Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın ‘Belediye Konukevi’ olarak düzenlenmesi yönünde talimat verdiği tarihî evler aslına uygun şekilde restore ediliyor.
İşlevsel ve anıtsal kimliğe sahip olacak Belediye Konuk Evi’nde restorasyon çalışmaları kapsamında iç ve dış cephe temizlik çalışmaları gerçekleştiriliyor. Yıl içinde tamamlanarak hizmete sunulması beklenen Konukevi, 13 odadan oluşuyor. Toplam 580 metrekare kapalı alan ve 310 metrekare kullanım alanına sahip Konukevi bünyesinde, 2 adet restaurant, resepsiyon, kat ofisi, yöresel hediyelik eşya satış mağazası ve idari büro yer alacak.
GÜNDEM
6 gün önceELAZIĞ
12 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
28 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.