Elazığ İl Jandarma Komutanlığı ekipleri alınan bir ihbarı değerlendirerek, titiz çalışma gerçekleştirdi.
Jandarma ekipleri İl merkezinde E.E. İsimli şüpheli şahsın ruhsatsız tabanca taşıdığı bilgisi üzerine yapılan arama neticesinde 1 adet ruhsatsız Glock GAG378 marka tabanca,şarjör ve 5 adet fişek ele geçirildi.
Şüpheli ile ilgili adli işlem başlatıldı.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
28 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.