height="132" />  
KENTSEL DÖNÜŞÜM ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

KENTSEL DÖNÜŞÜM ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

ABONE OL
Oca 21, 2021 11:01
KENTSEL DÖNÜŞÜM ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR
0

BEĞENDİM

ABONE OL
 
 

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın seçim vaatleri arasında yer alan kentsel dönüşüm çalışmaları devam ediyor.

Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Milletvekili Sermin Balık ve Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürü Vedad Gürgen ile birlikte Kızılay Mahallesi (Kesrik) Kentsel Dönüşüm proje alanında incelemelerde bulundu.

Yapılan çalışmalarla ilgili yetkililerden bilgiler alan Başkan Şerifoğulları, mahalle sakinleriyle de bir araya gelerek sorun ve talepleri dinledi.

Kentsel yenileme, kentsel sağlıklaştırma ve kentsel canlandırma kapsamında 3 ana başlıkta ele alınan Kentsel Dönüşüm Projesi Kızılay Mahallesi’nde 42 hektarlık alan içerisinde hayata geçirilecek.

Kentsel Dönüşüm Projesiyle birlikte Kızılay Mahallesi’nin yepyeni bir vizyon kazanacağını ifade eden Başkan Şerifoğulları, vatandaşlarımız için sağlıklı, güvenli ve kaliteli bir yaşam alanı oluşturacağız dedi.

Kızılay Mahallesinde yaşam kalitesi yüksek yeni konutlar inşa edeceklerini belirten Başkan Şerifoğulları; ‘Aziz şehrimiz Elazığ’a daha kaliteli hizmetler sunabilmek adına yoğun bir tempo içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızın yaşam kalitesini yükselten hizmet anlayışı ile hareket ediyoruz. Modern şehircilik adına şehrimizde ihtiyaç duyulan her bölgede kentsel dönüşüm çalışmalarımız devam ediyor. Bu doğrultuda 42 hektarlık alan içerisinde hayata geçirmeyi planladığımız Kızılay Mahallesi (Kesrik)  Kentsel Dönüşüm proje alanında incelemelerde bulunduk. Mahallemizde kentsel dönüşüm çalışmalarımız yakın zaman içerisinde başlayacak olup hemşerilerimize depreme dayanıklı, modern ve yaşam kalitesi yüksek yeni konutlar inşa edeceğiz’ ifadelerini kullandı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.