Elazığ’da 14.01.2021 tarihinde başlatılan aşılama programı; birinci adımı sağlık çalışanlarına yönelik olarak 2.adımında ise 19.01.2021 tarihi itibari ile Huzurevi, engelli ve Bakım Merkezlerinde kalanlar ve bunların bakımından sorumlu çalışanlar ile 90 yaş üstü vatandaşları kapsayacak şekilde devam ediyor.
COVİD-19 aşısı ile ilgili tüm soruları cevaplandırmak üzere Elazığ il sağlık müdürlüğü tarafından yapılan düzenleme ile 0 424 606 27 90 telefon numaralı COVİD-19 Aşı Bilgilendirme Masası kuruldu.
Vatandaşlar, 0 424 606 27 90 telefon numarasını arayarak aşı uygulama takvimi, kapsamı, kimlerin aşı olabileceği, aşı öncesi ve sonrası yapılması gerekenler hakkında her türlü soruyu rahatlıkla sorabilecekler.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.