height="132" />
AK PARTİ HEYETİ ELAZIĞ TSO’da

AK PARTİ HEYETİ ELAZIĞ TSO’da

ABONE OL
Oca 19, 2021 17:39
AK PARTİ HEYETİ ELAZIĞ TSO’da
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatih Şahin, Elazığ Milletvekilleri Metin Bulut ve Sermin Balık ve Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları Elazığ TSO’yu ziyaret ederek Başkan Asilhan Arslan ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle bir araya geldiler…

Deprem süreciyle ilgili bilgiler paylaşıldı…

Ak Parti heyeti ve Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ile Elazığ TSO’da bir araya gelen Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan ziyarette deprem sürecinde Elazığ TSO olarak yapılan çalışmalar ve süreçler hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Başkan Arslan, Odanın deprem sonrasında ve COVİD-19 sürecinde anket çalışmaları yaparak iş dünyasının içinde bulunduğu mevcut durumu rapor haline getirerek paylaştıklarını ve bu süreçte devletin ilgili kurumları tarafından yayınlanan raporlara da dikkat çekerek bir önceki yıla göre her alanda çok ciddi bir daralma yaşandığını söyledi.

Başkan Arslan, istihdam, ihracat, yeni yatırımlar ve iç ticaretin yüzde 60’lar seviyesinde gerilediğini belirterek, acil toparlanma ve yeniden ayağa kalkmak için Elazığ’a pozitif bir ayrımcılık yapılmasının önemi üzerinde durdu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti de dile getiren Başkan Arslan, Elazığ TSO’nun bu taleplerinin değerlendirilmesini beklediklerini ifade etti.

Elazığ TSO’nun tüm gayretlerini takdir ediyoruz…

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatih Şahin, Ak Parti Elazığ İl Kongresi için şehre geldiklerini belirterek, ilin çok önemli bir kurumu olan ve iş dünyası ile tüm toplumun sesi olan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etmek istediklerini söyledi.

Odanın hem deprem hem de COVİD-19 sürecindeki girişimlerini takip ettiklerini ve temsil ettikleri kitlenin tüm beklenti ve ihtiyaçlarını gündeme taşımada önemli bir rol oynadığını belirten Şahin, hükümetin tüm bu süreçlerde çok önemli destekler sağladığını ve bunun devam ettiğini ifade ederek, taleplerin takipçisi olacağını söyledi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.