Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Konferans salonunda pandemi kuralları çerçevesinde düzenlenen toplantıya; hizmet başkanları, Üniversite, özel ve kamuya ait il ve ilçe hastane başhekimleri ve idareciler katıldı.
Toplantıda Covid-19 salgını sürecinde, Elazığ genelindeki kamu, üniversite ve özel hastanelerin bünyesinde aşı uygulama hazırlıklarına başlanılması ve sağlık tesislerinde Aşı Uygulama Odalarının kurulması öncellikli olarak ele alındı.
Pandemi sürecindeki tedbirlerin de konuşulduğu toplantıda yoğun bakım hizmetleri, hasta sevkleri, tesislerin tıbbi cihaz ve personel ihtiyaçları, sağlık kurulu raporları, evde sağlık ve sunulan diğer rutin hizmetler hakkında genel durum değerlendirmesi yapılarak, karşılıklı görüş alış verişinde bulunuldu.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
17 gün önceSAĞLIK
24 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
28 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.