BİNLERCE TON LASTİK ÇÖP OLMADI
Bu kapsamda Elazığ Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen denetimler neticesinde binlerce ton atık durumundaki lastik geri dönüşüme kazandırılıyor. Ayrıca tıbbi atıklar ise bertaraf ediliyor.
Özellikle içerisinde bulunduğumuz pandemi sürecinde, çevre temizliği ve hijyen konularında daha titiz davranan belediye ekipleri, doğada yok olması yıllar süren cam, pil, metal ve plastik malzeme gibi nitelikli atıkları usulüne uygun toplayarak geri dönüşüme tabi tutuyor.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.