Elazığ’da İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler şehit mezarlarının bakım ve temizliğini yaparken bir yandan da yıpranan Türk Bayrakları yenileriyle değiştirildi.
İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Ali YILDIZ’ ın talimatıyla Jandarma ekipleri, il genelinde bulunan tüm şehit mezarlarına tek tek giderek mezarların çevre düzeni ile temizliğini yaptı.
Mezar etraflarını yabancı otlardan temizleyen, kabir taşlarını silen ekipler, daha sonra eskiyen Türk bayraklarını yenileriyle değiştirdi.
Mezarlara su döken jandarma ekipleri, şehit kabirleri başında dua okudu.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
28 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.