height="132" />
ŞAMPİYON BUZDOLABINA KRİSTAL ELMA

ŞAMPİYON BUZDOLABINA KRİSTAL ELMA

ABONE OL
Oca 6, 2021 15:58
ŞAMPİYON BUZDOLABINA KRİSTAL ELMA
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kendine has diliyle fark yaratan ve ödüllü reklam çalışmalarıyla dikkat çeken Profilo, XXL Buzdolabının ‘Şampiyon karpuza şampiyon buzdolabı’ reklam filmiyle ‘film tv & sinema’ kategorisinde Kristal Elma kazandı.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin XXL Buzdolabı için hazırladığı ‘Şampiyon Karpuz’ reklam filminde, XXL buzdolabının geniş iç hacmine vurgu yapılırken, yaz aylarının vazgeçilmezi olan karpuzların en büyüğünün tarladan evlerimize uzanan eğlenceli yolculuk anlatılıyor.

Reklamcılar Derneği tarafından başarılı reklam filmlerinin ödüllendirildiği Kristal Elma’ya katılan Profilo, XXL Buzdolabı reklam filmi ile ‘film tv & sinema’ kategorisinde Kristal Elma’nın sahibi oldu. Pandemi nedeniyle Kristal Elma‘nın sosyal medya hesaplarından ilan edilen sonuçlara göre bu yıl 8 Büyük, 153 Kristal, 123 Gümüş, 97 Bronz ve 4 Seçici Kurul Özel Ödülü olmak üzere toplam 385 ödül verildi. Projeler ise bir çok kategoride değerlendirildi.

Karpuzun eğlenceli hikayesi ödülle taçlandı

Kristal Elma ödülüne layık görülen Profilo’nun esprili reklam filmi, tarlada yetişen bir karpuzun çok fazla büyümesi ve köyde düzenlenen geleneksel karpuz yarışmasında birinci ilan edilerek şampiyon olmasıyla başlıyor. Köyden şehre gelen şampiyon karpuz herkesin ona ilgi göstereceğini ve hızlıca satılacağını düşünürken devasa boyutu yüzünden müşteriler tarafından maalesef tercih edilmiyor. Uzunca bir bekleme süresinden sonra artık umutsuzluğa kapılan karpuz, nice zaman sonra birden kendini yeni evine giderken buluyor ve gözünü Profilo XXL buzdolabının karşısında açıyor. “Şampiyon karpuza şampiyon buzdolabı” diyen reklam filmi, buzdolaplarının en büyüğü olan Profilo XXL buzdolabına en büyük karpuzların bile rahatça sığdırılabildiğinden yola çıkarak, tüketicilerin tüm yiyeceklerini içine rahatça sığdırabileceği iç görüsünü destekliyor ve böylece tüketicilerin hayatlarını kolaylaştırdığına vurgu yapıyor.

Hibya Haber Ajansı

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.