Bu üzücü olayın ardından Bağımsız Türkiye Partisi Kadın Kolları Başkanı Seçil Mumcuoğlu yayınladığı mesaj ile bu olayı ve kadın cinayetlerini şiddetle kınadığını açıkladı.
“Artık Aylin Sözer’ler katledilmesin” diyen Mumcuoğlu, “Bir kadın daha çürümüşlüğün savrulmuşluğun kurbanı oldu. Çocuk eğitiminde uzmanlaşmış bir öğretmenimiz eğitilememiş birinin ellerinde katledildi. Aylin Sözer’le birlikte 2020’de 296 kadın öldürüldü. Kadın cinayetlerinin son bulması için. #VarBihayalimiz” dedi.
Mumcuoğlu, “Liderimiz Hüseyin Baş öncülüğünde toplumumuzu huzur, refah ve kardeşlik içinde yaşatmak, kadın cinayetlerinin son bulması için var gücümüzle mücadele ediyoruz.”dedi.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
28 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.