height="132" />  
TABLETLER MEM’e TESLİM EDİLDİ

TABLETLER MEM’e TESLİM EDİLDİ

ABONE OL
Ara 30, 2020 09:49
TABLETLER MEM’e TESLİM EDİLDİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL
 
 

Online eğitim alan ihtiyaç sahibi öğrencilere TOBB, Elazığ TSO ve İş İnsanlarımızdan klavyeli tablet desteği geldi.

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun açıkladığı pandemide online eğitim gören, maddi imkanı olmayan öğrenciler temin edilen tabletler Elazığ’a ulaştı. Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan Tarafından İl Milli Eğitim Müdürü Fevzi Gürtürk’e teslim edildi.

Genel Başkanımıza Sonsuz Teşekkür Ediyoruz…

Tabletleri teslim ederken açıklamalarda bulunan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan; “İlimizin ekonomisini büyütmeye çalışırken, geleceğimiz olan yavrularımızın eğitimlerini de ihmal etmiyoruz. TOBB’dan gelen tabletlere Oda olarak bizler ve İlimizin kıymetli İş İnsanlarının desteği ile 98 adet klavyeli tableti İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Fevzi Gürtürk Bey’e teslim ettik. TOBB öncülüğünde ülke genelinde başlatılan ve 81 İlimizde 365 Oda-Borsamıza iletilen klavyeli tablet için Genel Başkanımız Sn. Rifat Hisarcıklıoğlu Bey’e sonsuz teşekkür ediyoruz. İhtiyaç sahibi öğrencilerimizin bu dönemde çok ihtiyaç duydukları tabletlerin eğitimlerine katkı sağlaması umuduyla hayırlı olmasını dilerim ” dedi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.