Elazığ’da meydana gelen depremin ardından çalışma yapan İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, gerçekleştirdikleri faaliyetlerle depremzedelerin her zaman yanlarında olduklarını gösteriyorlar. Jandarmanın oluşturduğu psikososyal destek ekipleri, köy köy dolaşarak depremin çocuklar üzerindeki etkisini gidermeye yönelik programlar gerçekleştiriyor.
Kadın astsubaylar, depremin etkisini bir nebze de olsa unutturmak amacıyla çocukların eğlenceli vakit geçirmesini sağlıyor.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
28 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.