Başkan Şerifoğulları ve beraberindeki heyet, AK Parti Elazığ İl Teşkilatı tarafından organize edilen ziyaret çerçevesinde, konteyner kentte bulunan bütün vatandaşlarımızla birebir ilgilenip sorunlarına çözüm bulmak için gerekli adımları hızlı bir şekilde atacaklarının sözünü verdiler.
BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI ÇOCUKLARLA KARTOPU OYNADI
Ziyaret çerçevesinde çocuklarla bir araya gelen Başkan Şerifoğulları ve beraberindeki heyet, çocuklarla özel olarak ilgilendiler. Oyuncak ve forma gibi hediyelerle çocukları mutlu etmeye çalışan Başkan Şerifoğulları, eğitimlerinin aksamaması için bir dizi çalışmalar yaptıklarını ve yapmaya da devam edeceklerini belirttiler. Başkan Şerifoğulları ayrıca karın keyfini çıkaran çocuklarla kar topu oynadı.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
17 gün önceSAĞLIK
24 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
28 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.