height="132" />  
CAN KOÇ’a BİNALAR DAR

CAN KOÇ’a BİNALAR DAR

ABONE OL
Ara 18, 2020 18:04
CAN KOÇ’a BİNALAR DAR
0

BEĞENDİM

ABONE OL
 
 

Kasım ayında yayınlanan ilk teklisi ‘Binalar Dar’ ile tanıştığımız Can Koç, kısa sürede dinleyiciden olumlu dönüşler aldı. Müzik dinleme platformlarına başarılı bir giriş yapan ‘Binalar Dar’ın, bu kez de akustik canlı versiyonu ile  stüdyo görüntüleri eşliğinde hazırlanan video klibi yayınlandı.

Bu yıl, tüm dünyada görülen salgın ile birçok sektörde gibi müzik sektörü için de konser, festival vb etkinliklerin yapılamaması adına zorlu bir yıl oluyor. Fakat hala etkisinde olduğumuz global salgın sürecinin, eserlerini üretmeye devam eden müzisyen ve sanatçılarımız için pozitif geri dönüşleri de oldu. Bu sanatçılarımızdan birisi de Can Koç.

‘Binalar Dar’ ile dinleyicisiyle ilk kez buluşan Can Koç’a, gitarda Giray Şipit, kayıtta Volkan Cebeci, mix’de Umut Tosun eşlik etti. Müzik dinleme platformlarına başarılı bir giriş yapan ‘Binalar Dar’ın, bu kez de akustik canlı versiyonu ile  stüdyo görüntüleri eşliğinde hazırlanan video klibi yayınlandı.

 Youtube Linki:

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.