Bu yıl, tüm dünyada görülen salgın ile birçok sektörde gibi müzik sektörü için de konser, festival vb etkinliklerin yapılamaması adına zorlu bir yıl oluyor. Fakat hala etkisinde olduğumuz global salgın sürecinin, eserlerini üretmeye devam eden müzisyen ve sanatçılarımız için pozitif geri dönüşleri de oldu. Bu sanatçılarımızdan birisi de Can Koç.
‘Binalar Dar’ ile dinleyicisiyle ilk kez buluşan Can Koç’a, gitarda Giray Şipit, kayıtta Volkan Cebeci, mix’de Umut Tosun eşlik etti. Müzik dinleme platformlarına başarılı bir giriş yapan ‘Binalar Dar’ın, bu kez de akustik canlı versiyonu ile stüdyo görüntüleri eşliğinde hazırlanan video klibi yayınlandı.
Youtube Linki:
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
17 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
28 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.