Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler bu kapsamda Yeni Mahalle, Kültür ve Üniversite Mahallesinde kapsamlı temizlik çalışması gerçekleştirdiler.
Bulvarlar, ana ve ara arterler, caddeler, sokaklar, kaldırımlar, otobüs durakları, çeşmeler, parklar ve oturma bankları gibi pek çok alan süpürülerek tertemiz bir görünüme kavuşturuldu.
Ekipler ayrıca yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu Gazi Caddesi, Vali Fahribey Caddesi, 15 Temmuz Demokrasi Meydanı ve Mimar Faruk Caddeleri başta olmak üzere işlek cadde, sokak ve bulvarları arazöz araçlarla yıkayarak uçtan uça temizledi.
Elazığ Belediyesi’nden yapılan açıklamada ‘Vatandaşlarımız evlerinde tedbirlere uyarken, 7/24 görevlerinin başında olan ekiplerimiz mesai mefhumu gözetmeksizin bu süreci fırsata çevirerek şehrimizin dört bir yanında temizlik çalışmaları gerçekleştiriyor. Bu kapsamda vatandaşlarımızın sağlığı için cadde ve sokaklar titizlikle temizlenerek dezenfekte ediliyor. Vatandaşlarımızı koronavirüsten korumak adına tüm alanlarda yürüttüğümüz çalışmalarımız artarak devam edecektir. ’ denildi.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.