Yılmaz Okumuş’un “Karl Marx Trabzon’da doğsaydı” fikrinden yola çıkarak mizahi bir dil ve Karadeniz şivesiyle yazdığı “Laz Kapital” serisinin birinci kitabının alt başlığı ‘Asıl şimdi başlay’ iken, ikinci kitabın alt başlığı ise ‘Ben tek, siz hepunuz.”
Yılmaz Okumuş ikinci kitapta da ekonomiye ve politikaya dair gelişmeleri ve bu gelişmelerin topluma yansımasını Laz Marks’ın ağzından Karadeniz şivesiyle ortaya seriyor.
Yılmaz Okumuş’un, ilk defa 2006 yılında Karadeniz şivesiyle okurlara sunduğu Laz Kapital serisinin ikinci kitabı, Ayrıksı Kitap etiketiyle yayımlanan ilk kitapta olduğu gibi Halit Kurtulmuş Aytoslu’nun eğlenceli çizimlerinin eklendiği yeni kapağı ve güncellenen içeriğiyle farklı bir okuma deneyimi sunuyor. (Hibya Haber Ajansı)
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
28 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.