Geçtiğimiz günlerde Çaydaçıra Mahallesi Adnan Kahveci Bulvarı üzerinde bulunan tek katlı evlerinde, belirlenemeyen nedenden ötürü yangın çıkan yaşlı çifte Elazığ Belediyesi Hayır Çarşısı ekipleri tarafından yardım edildi.
Evleri ve eşyaları kullanılamaz duruma gelen aile, yanan evlerinin bulunduğu noktaya kurulan konteyner eve yerleştirildi.
EŞYA VE GIDA YARDIMI YAPILDI
Daha sonra belediye ekipleri tarafından temizliği yapılan eve Hayır Çarşısı’ndan temin edilen beyaz eşya, çekyat, halı ve gıda kolileri yerleştirilerek yaşlı çiftin kullanımına hazır duruma getirildi.
“KIŞ GÜNÜ SIKINTI ÇEKMEKTEN KURTULDUK”
Kış günü evsiz kaldıklarını belirten çift, yeni evlerine kavuştuklarını ve sıkıntı çekmekten kurtulduklarını belirttiler. Belediye yetkililerinin yangının çıktığı ilk andan itibaren kendilerini yalnız bırakmadıklarını ifade eden çift, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na ve Hayır Çarşısı çalışanlarına teşekkür ettiler.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.