Ulusal kalite Etiketi ve Avrupa Kalite Etiketi almaya hak kazanan okul ve öğretmenler Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK tarafından ödüllendirildi.
Uzaktan eğitim sürecinde yaptıkları başarılı çalışmalar nedeni ile öğretmenlerimize teşekkür eden Müdür GÜRTÜRK;
“Yaşadığımız pandemi döneminin tüm zorluklarına rağmen öğretmenlerimiz uzaktan eğitim süreci ile birlikte e-twinning etkinliklerine de katılarak büyük başarı elde etmişlerdir. Diğer ülkelerde bulunan okul, öğretmen ve öğrencilerle tecrübe paylaşımı, yenilikçi eğitim politikaları gibi bir çok alanda iş birliği yaparak, hazırladıkları projelerle Ulusal Kalite Etiketi ve Avrupa Kalite Etiketi alan tüm öğretmen ve okullarımızı tebrik ediyorum” dedi.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
28 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.