height="132" />
ELAZIĞ’dan 20 ÖĞRETMENE ULUSAL ve AVRUPA  KALİTE ETİKETİ

ELAZIĞ’dan 20 ÖĞRETMENE ULUSAL ve AVRUPA KALİTE ETİKETİ

ABONE OL
Ara 12, 2020 13:23
ELAZIĞ’dan 20 ÖĞRETMENE ULUSAL ve AVRUPA  KALİTE ETİKETİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünün koordinasyonunda yürütülen e-twinning faaliyetleri kapsamında ilimizde başarılı projeler yürüten 20 öğretmen ‘’Ulusal Kalite Etiketi ‘’ ve ‘’Avrupa Kalite Etiketi ‘’ almaya hak kazandı. Aynı zaman da ilimizde bulunan okullarıdan Çubukbey Anadolu Lisesi, Keban Atatürk İlkokulu, İsmet Paşa İlkokulu ve Murat İlkokulu okullarımız e-twining okulu olmaya hak kazandılar.

Ulusal kalite Etiketi ve Avrupa Kalite Etiketi almaya hak kazanan okul ve öğretmenler  Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK tarafından ödüllendirildi.

Uzaktan eğitim sürecinde yaptıkları başarılı çalışmalar nedeni ile öğretmenlerimize teşekkür eden Müdür GÜRTÜRK;

“Yaşadığımız pandemi döneminin tüm zorluklarına rağmen öğretmenlerimiz uzaktan eğitim süreci ile birlikte e-twinning etkinliklerine de katılarak büyük başarı elde etmişlerdir. Diğer ülkelerde bulunan okul, öğretmen ve öğrencilerle tecrübe paylaşımı, yenilikçi eğitim politikaları gibi bir çok alanda iş birliği yaparak, hazırladıkları projelerle Ulusal Kalite Etiketi ve Avrupa Kalite Etiketi alan tüm öğretmen ve okullarımızı tebrik ediyorum” dedi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.