Daha temiz bir şehir için çalışmalarını sürdüren Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Doğukent ve Sürsürü Mahallelerinde kapsamlı temizlik çalışması gerçekleştirdi.
İlk olarak Mahallelerde bulunan çöp konteynerlerini özel yıkama araçlarıyla dezenfekte eden ekipler kullanıma bağlı olarak yıpranan konteynerlerin ise bakım ve onarımını yaptı.
ÇEŞMELER ve DURAKLAR DEZENFEKTE EDİLDİ
Vatandaşların sıklıkla kullandığı otobüs durakları ve çeşmeler 80 derecelik buharlı araçlar ile yıkanarak hijyenik hale getirildi. Ana arter, sokak ve parklar ise süpürülerek temizlendi.
Ekipler ayrıca mahallerde bulunan camilerin iç ve dış mekânlarını yıkadı. Diğer bölümlerini ise ilaçlı sularla temizleyerek mikroplardan arındırdı.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
28 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.