height="132" />  
PTT’den “DÜNYA TOPRAK GÜNÜ” NE ÖZEL ZARF

PTT’den “DÜNYA TOPRAK GÜNÜ” NE ÖZEL ZARF

ABONE OL
Ara 5, 2020 21:15
PTT’den “DÜNYA TOPRAK GÜNÜ” NE ÖZEL ZARF
0

BEĞENDİM

ABONE OL
 
 

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT AŞ) tarafından, “Dünya Toprak Günü” konulu özelgün zarfı 5 Aralık 2020 tarihi itibari ile  tedavüle sunuldu.

“Dünya Toprak Günü” özelgün zarfı 5,00 TL bedelle; www.filateli.gov.tr adresinde, filateli cep uygulamasında ve abone sayısı kadar PTT iş yerlerinde satışa sunuldu.

Koronavirüs salgınından dolayı toplum sağlığını korumaya destek olmak, PTT iş yerlerinde yoğunluk yaşanmasını önlemek ve müşterilerimizin filatelik işlemlerini PTT iş yerlerine gelmeden yapabilmeleri için; 5 Aralık 2020 tarihinde satışa sunulan özelgün zarfını posta damgası ile talep eden müşterilerimize, www.filateli.gov.tr adresinden ürünün tedavül tarihi itibari ile 6 ay içerisinde satın alınması halinde posta damgalı olarak gönderilebilecek.

Müşterilerimizce hazırlanan filatelik ürünler için (Filateli İşletme Prosedürüne uygun olması halinde) özeltarih damgası ve posta damgası talepleri, 5 Aralık 2020 tarihi itibari ile 3 ay içerisinde tarafımıza iletildiği takdirde karşılanacak.

KAYNAK: Hibya Haber Ajansı

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.