Video konferansa Avrupa Elazığlılar Derneği Başkanı Muharrem AKAN, Avrupa Elazığlılar Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.
2020 yılının son toplantısını yapan Avrupa Elazığlılar Derneği ,yapılan toplantıda derneğin Genel Sekreteri Veli İbrahimoğulları tarafından derneğin olağan konuları ile ilgili sunum yapıldı.
Online yapılan toplantıya Avrupa Elazığlılar Derneği Başkanı Muharrem Akan,Başkan Vekili Gürbüz Yıldız,Genel Sekreter Veli İbrahimoğulları ,Muhasebe sorumlusu Faruk Aktaş,Basın Danışmanı İlhan Kılıç,Yönetim Kurulu Üyeleri, İlhami Güngör,Bekir Duran,Kenan Bey katıldı.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
17 gün önceSAĞLIK
24 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
28 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.