Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, ‘Belediyemiz bünyesinde zorunlu hizmet veren müdürlüklerimiz bulunduğundan, pandemiyle mücadele kapsamında kamu kurum ve kuruluşlarında uygulanan yeni mesai düzenlemesi dışında tutulmuştur. Kurumumuz bünyesindeki tüm birim müdürlüklerimiz 08:00-17:00 saatleri arasında, veznelerimiz ve tüm tahsilat bürolarımız ise 08:00-16:30 saatleri vatandaşlarımıza hizmet vermeye devam etmektedir.
Ayrıca Koronavirüs tedbirleri kapsamında Belediye veznelerinde ve tahsilat bürolarında yaşanacak yoğunluğun önüne geçebilmek adına vatandaşlarımız fatura ve vergi ödeme işlemlerini www.elazig.bel.tr adresinde bulunan E-BELEDİYE-BORÇ SORGULA-ÖDE menüsünden online olarak gerçekleştirebilirler.’ denildi.
GÜNDEM
6 gün önceELAZIĞ
12 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
28 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.